Články

warning: Creating default object from empty value in /var/www/web11/htdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Trendy v obývacím pokoji

Trendy v obývacím pokoji Obývací pokoj bývá nejčastějším místem, kam usadíte návštěvu, odpočinete si večer po práci, relaxujete nebo se sejdete s rodinou. A aby se vám v něm dobře žilo a rádi jste se   vraceli domů, je potřeba si dát na jeho vybavení záležet. Má-li váš současný obývák už nejlepší léta za sebou a vy se chcete poohlédnout po něčem modernějším, zkuste se nejdříve zamyslet, co od svého nového obývacího pokoje vlastně očekáváte. Budete pořádat bujaré večírky, zvát přátele na kávu, nebo si zde chcete užívat především chvíle rodinné pohody?

 

Dětský pokoj na míru

Víte, jak často měnit nábytek v dětském pokoji? Než se ohlédneme, odloží plenky a rozběhnou se po vlastních zprvu možná trochu nejistých nožkách do světa, aby ho poznaly. Naše děti nám doslova rostou před očima a spolu s tím se mění i jejich nároky a potřeby na dětský pokoj a jeho vybavení nábytkem. Víte, kdy je zapotřebí změnit pokojíček a co všechno je důležité si při změnách pohlídat?

 

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně, hit současnosti skříně na míru, vestavné skříně, vestavěné skříně fotogalerie Efektivní řešení úložných prostor si žádá pečlivý výběr nábytku. Moderní doba klade vysoké nároky na kapacity úložného prostoru a každý z nás stál před skříní naplněnou až po okraj. Drahé nákupy dalších běžných skříní problém neřeší a navíc rozdílné kusy nábytku kazí vzhled vašeho domova. Myslíte si, že neexistuje řešení? Přesvědčíme vás o opaku!

 

Kuchyně pro radost z vaření

Kuchyně na míru pro radost z vaření kuchyně fotogalerie, kuchyně, kuchyňské studio, návrhy kuchyní Přemýšlíte o nové kuchyni? Pak stejně jako mnoho dalších stojíte před otázkou, zda volit sektorová řešení, nebo kuchyně na míru. Oblíbené zaklínadlo „obě řešení mají svá pro a proti“ v tomto případě naštěstí neplatí, protože kuchyně na míru vedou téměř v každém ohledu.

 

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080 nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Maximální velikost všech příloh je 10MB
Vložit přílohu:
Přidat další přílohu

Bezpečnostní kód