Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Dětské pokoje, dětský nábytek na míru

Pokud i vy toužíte vybavit dětský pokoj tím nejstylovějším nábytkem, naplnit ho hračkami a dětským smíchem, pak jste v nábytku Max na správné adrese. Najdete zde originální dětský nábytek na míru, který se hravě přizpůsobí potřebám všech věkových kategorií, zároveň je bezpečný a designový. S nábytkem na míru od společnosti Max nemůžete udělat chybu, získáte totiž nejen profesionální rady, ale především jedinečný koncept pro dětské pokoje. Odměnou vám bude úžasný interiér a hlavně rozzářené dětské oči.

Dětské pokoje, dětské pokoje fotogalerie, dětský pokoj na míru, dětský nábytek Praha ...

Hravé, nápadité, vzdušné, krásné a plné barev - to jsou přívlastky, které vás nejspíš napadnou jako první při zařizování dětského pokoje. Hned vzápětí si však uvědomíte, že dětský pokojíček musí být i bezpečný, růst spolu s vašimi dětmi, musí jim zajistit soukromí, vytvořit pracovní plochu pro přípravu do školy a nechat je i adekvátně vyhrát či odpočinout. Najednou je požadavků na jednu místnost možná až příliš. Jak na to?

Dětský nábytek na míru

Nabízí se vcelku jednoduché a také logické řešení v podobě dětského nábytku na míru. Naši profesionální designéři vám poradí i pomohou s navržením optimálního dětského pokoje pro vaše ratolesti s přihlédnutím k jejich aktuálnímu věku a k jejich zájmům. Dětský nábytek navrhneme tak, aby spolu s vašimi dětmi vyrůstal. Díky vysoké kvalitě zpracovaných materiálů si to můžeme dovolit, protože i po letech používání bývá dětský nábytek ve velmi dobré kondici a dokáže bez větší úhony přežít nejeden útok zákeřných pirátů, nájezd divokých indiánů a jiné podobně vypečené hry.

Dětské pokoje versus studentské pokoje

Možná se právě chystáte zařídit pokoj pro svého začínajícího studenta. Ze stěn ještě nostalgicky loupete poslední zbytky jeho oblíbených dětských postaviček nebo spanilých princezen a marně přemýšlíte, jak skloubit svoji představu o studentském pokoji s osobitými požadavky pubertálního potomka a možnostmi své peněženky.

Možná postačí jen pár drobných úprav, aby se z dětského pokojíčku stal adekvátní prostor vhodný pro budoucího středoškoláka či středoškolačku. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii, jak nápaditě lze dětské pokoje vyřešit. Nebo nás kontaktujte přímo a nechte si zpracovat 3D projekt zdarma.

Dětský nábytek nejen do dětských pokojů

Díky svým bohatým zkušenostem dodáváme dětský nábytek i do mateřských školek, škol, dětských ordinací, heren a dalších zařízení určených pro malé i větší děti. Není pro nás problém vypracovat projekt i pro velmi netradiční a architektonicky atypické prostory.

Na co si dát při zařizování dětského pokoje pozor

Ať už se pustíte do zařizování dětského pokojíčku sami nebo s našimi odborníky, máme pro vás pár základních rad, na které je dobré nezapomenout.

  • Menší děti - pamatujte si, že pro malé děti potřebujete dostatek otevřeného prostoru na hraní, nábytku nepotřebují mnoho, raději investujte do interaktivních hraček, které je budou nejen bavit, ale i rozvíjet po motorické i rozumové stránce.
  • Předškoláci - by si měli pomalu ale jistě začít zvykat na pracovní místo, pořiďte jim pracovní stůl, u kterého si mohou kreslit, vybarvovat omalovánky nebo modelovat.
  • Školáci - nástup do školy s sebou ruku vruce nese i pořízení vlastního psacího stolu pro malého žáčka. Stůl musí mít správnou výšku i plochu, aby dětem maximálně vyhovoval a nerozptyloval je. Pamatujte si, že psaní úkolů u kuchyňského stolu je již dávnou minulostí. Nezapomeňte i na jeho vhodné umístění sohledem na světlo a na zakoupení vhodné lampičky.
  • Starší školáci - si začnou svůj pokoj postupně přizpůsobovat dle svých vlastních zájmů. Najednou zjistíte, že by si místnost nejraději vymalovali na černo, zatáhli závěsy a své kamarády navštěvovali jen na Facebooku, nebo se naopak doslova vrhnou na sport, začnou hrát na kytaru, případně se zamilují do čtení a podobně. Pro tyto své aktivity však potřebují i vhodný úložný prostor, na který musíme včas pamatovat.
  • Studenti - když se zvašeho dítěte stane student, je to pro něj zlomový okamžik. Najednou se cítí víc dospělý, víc zodpovědný, víc se musí učit a ktomu potřebuje i víc úložného prostoru vdosahu svého pracovního místa. Určitě nastává ten správný čas mu vytvořit vhodné podmínky pro jeho studium.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.