Akční sleva až 10 000 Kč (10% na všechny dětské pokoje)

Dětské pokoje, dětský nábytek na míru

dětské pokoje, dětské pokoje fotogalerie, dětský pokoj na míru, dětský nábytek Praha ...

Pokud i vy toužíte vybavit dětský pokoj tím nejstylovějším nábytkem, naplnit ho hračkami a dětským smíchem, pak jste v nábytku Max na správné adrese. Najdete zde originální dětský nábytek na míru, který se hravě přizpůsobí potřebám všech věkových kategorií, zároveň je bezpečný a designový. S nábytkem na míru od společnosti Max nemůžete udělat chybu, získáte totiž nejen profesionální rady, ale především jedinečný koncept pro dětské pokoje. Odměnou vám bude úžasný interiér a hlavně rozzářené dětské oči.

Fotogalerie vzorových sestav


Zobrazit kompletní fotogalerii

Hravé, nápadité, vzdušné, krásné a plné barev - to jsou přívlastky, které vás nejspíš napadnou jako první při zařizování dětského pokoje. Hned vzápětí si však uvědomíte, že dětský pokojíček musí být i bezpečný, růst spolu s vašimi dětmi, musí jim zajistit soukromí, vytvořit pracovní plochu pro přípravu do školy a nechat je i adekvátně vyhrát či odpočinout. Najednou je požadavků na jednu místnost možná až příliš. Jak na to?


Zobrazit celý text

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy