Akční sleva až 10 000 Kč (10% na všechny pracovny)

Domácí pracovny, domácí kancelář

kancelář na míru, nábytek pro domácí kancelář, práce z domova, domácí pracovny fotogalerie ...

Pracujete z domu? Ještě před několika lety to byl sen mnoha z nás, dnes se ze snů stává stále častější realita. Aby se nakonec nezměnila spíš v noční můru je potřeba si včas promyslet nejen to, co chcete z domu dělat, ale také kde budete pracovat. Naše zkušenosti s domácími pracovnami jasně varují, že není vhodné podceňovat pracovní prostředí jen proto, že jsme doma. V nábytku MAX vám proto nabízíme řadu důležitých postřehů, tipů a triků, jak nenásilnou formou do domácnosti vkomponovat domácí kancelář a zároveň přitom zachovat bytu jeho domácký ráz.

Fotogalerie vzorových sestav


Zobrazit kompletní fotogalerii

Domácí kancelář neodbývejte! Doplatíte na to

Šikovný pracovní stůl, skříňka pod tiskárnu a na dokumenty se jistě vejde do nějakého klidného koutu v bytě nebo do (zatím) nevyužívané místnosti. Vhodné posazení je velmi důležité, a to nejen s ohledem na ergonomii, ale také proto, aby vás při práci nebolely oči. Světlo vám samozřejmě může dodat vhodně zvolená lampa, přesto je důležité, abyste měli v domácí kanceláři také přísun denního světla, které oči tolik nevyčerpává a neunavuje. Vhodné je, aby světlo přicházelo zpoza monitoru, nedochází tak k ostrým kontrastům mezi světlem a stínem.


Zobrazit celý text

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy