Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Domácí pracovny, domácí kancelář

Pracujete z domu? Ještě před několika lety to byl sen mnoha z nás, dnes se ze snů stává stále častější realita. Aby se nakonec nezměnila spíš v noční můru je potřeba si včas promyslet nejen to, co chcete z domu dělat, ale také kde budete pracovat. Naše zkušenosti s domácími pracovnami jasně varují, že není vhodné podceňovat pracovní prostředí jen proto, že jsme doma. V nábytku MAX vám proto nabízíme řadu důležitých postřehů, tipů a triků, jak nenásilnou formou do domácnosti vkomponovat domácí kancelář a zároveň přitom zachovat bytu jeho domácký ráz.

Kancelář na míru, nábytek pro domácí kancelář, práce z domova, domácí pracovny fotogalerie ...

Domácí kancelář neodbývejte! Doplatíte na to

Šikovný pracovní stůl, skříňka pod tiskárnu a na dokumenty se jistě vejde do nějakého klidného koutu v bytě nebo do (zatím) nevyužívané místnosti. Vhodné posazení je velmi důležité, a to nejen s ohledem na ergonomii, ale také proto, aby vás při práci nebolely oči. Světlo vám samozřejmě může dodat vhodně zvolená lampa, přesto je důležité, abyste měli v domácí kanceláři také přísun denního světla, které oči tolik nevyčerpává a neunavuje. Vhodné je, aby světlo přicházelo zpoza monitoru, nedochází tak k ostrým kontrastům mezi světlem a stínem.

Myslete dopředu - domácí pracovny by měly mít rezervu

Rozměry pracovního stolu volte raději větší, není nic horšího, než že je podceníte a pak úřadujete s papíry po zemi, musíte u toho klečet a různě se ohýbat. Plochu domácí pracovny byste měli mít dostatečně velikou, skříněk tolik, abyste do nich mohli umístit i pracovní miniarchiv a zároveň si v nich udrželi dostatečný pořádek i přehled. Není nic horšího, než když na začátku roku musíte přerovnat kompletní domácí pracovnu jen proto, že hledáte nějakou zapadlou složenku, kterou zrovna potřebujete dodat do svého účetnictví. Vestavěné pracovny na míru mají tu výhodu, že se vejdou kamkoliv a přizpůsobí se vašim požadavkům i zvolenému prostoru.

Na co nezapomenout?

Rozhodně nesmíte podcenit kvalitní sezení - ergonomická židle vám může ušetřit řadu zbytečných bolestí, stejně jako nevhodně postavený monitor či myš. Práce z domu neznamená jen hodit notebook na kolena a začít pracovat, musíte si uvědomit, že neustálé změny v sezení, střídání jednotlivých místností odkud pracujete, vás nejspíš bude rozptylovat a nebudete na práci dostatečně soustředění.

Určitě stojí za to, investovat peníze do kvalitního domácí pracovny, nebo kancelářského koutu, který přirozeně splyne s charakterem vašeho bydlení, ale přesto vám pokaždé navodí tu správnou pracovní atmosféru a koncentraci. S nábytkem na míru MAX vsázíte nejen na kvalitu, ale také obdržíte spoustu praktických tipů a rad, na co byste při vybavení domácí kanceláře rozhodně neměli zapomenout. Praxe nám ukázala, čeho se určitě vyvarovat a na co je dobré myslet dostatečně dopředu.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.