Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce června
sleva
25.000 Kč

Studentské pokoje, studentský nábytek

Studentský pokoj je místem, kde vaše dítě tráví daleko víc času než v dobách, kdy chodilo na základní školu. Student potřebuje klid, soukromí a dostatek prostoru pro všechny svoje často hodně různorodé aktivity. Jak skloubit tyto protichůdné požadavky do jednoho zajímavého a funkčního konceptu vám poradíme v nábytku Max. A nejen to! Dokážeme i vyhovět většině přání vašich dospívajících potomků a za zajímavé ceny nabídnout kvalitní studentský nábytek a netradiční řešení. Navrhneme a vyrobíme originální studentské pokoje, které poskytnou svému obyvateli přesně to, co od nich vyžaduje.

Studentské pokoje fotogalerie, studentský pokoj na míru, studentský nábytek ...

Není to tak dávno, co nastupoval do první třídy a najednou je z vyplašeného prvňáčka student. Má vlastní názor, vlastní vkus a také vlastní požadavky na zařízení svého teď už studentského pokoje. Nevyděste se jeho černobílým viděním světa, zkuste mu spolu s námi nabídnout řešení studentského pokoje, které bude zajímavým kompromisem mezi zdánlivě neslučitelnými světy dvou generací.

Studentský nábytek - prolnutí dvou světů

Soukromí a schopnost se koncentrovat na učení nejsou jedinými požadavky, které musí studentské pokoje naplňovat. Také zábava a rozličné zájmy hrají v životě adolescenta velmi důležitou roli, kterou je potřeba promítnout do celkové koncepce místnosti. A pokud student navíc sdílí pokoj spolu se svým mladším sourozencem, mohou při zařizování jejich společného prostoru proběhnout některé ze sourozeneckých třenic. I v tomto případě vám však dokážeme nabídnout zajímavě řešený studentský nábytek, se kterým propojíme a zároveň oddělíme svět studenta od světa malého neposedy.

Studentské pokoje plný barev

Možná vás zarazilo přání od vaší dospívající dcery na fialový nebo žlutý pokojíček a chcete to vyřešit pouze barvou na stěnách. Nyní už nemusíte, je jedno, jestli je váš potomek vyznavačem tetování a rockového stylu či je naopak bezmezně romantická duše. Studentský pokoj vybavený naším nábytkem dokáže nabídnout alternativu pro všechny. Podkroví či nadmíru vysoké stropy nejsou žádným problémem, poradíme si s každou překážkou v interiéru. Chcete-li se inspirovat, stačí se podívat do naší fotogalerie a požádat o vypracování 3D vizualizace zdarma.

Studentský pokoj od návrhu po realizaci

Máte doma muzikanta a potřebujete do studentského pokoje umístit piano, harfu, bicí nebo baskytaru? Není problém vše zakomponovat tak, aby nástroje při běžném provozu nepřekážely. Podobně si poradíme například i se sbírkou minerálů, angličáků, dospívajícím parádnicím upravíme skříně na oblečení, boty, kabelky a nejrůznější doplňky. Pro studentské pokoje vám doporučíme nejvhodnější kvalitní materiály a ukážeme různé praktické vychytávky.

Studentský nábytek odráží individualitu vašeho dítěte

Najednou si už tolik nehraje s autíčky nebo panenkou, zájmy se obrací úplně jiným směrem a spolu s věkem se začíná formovat i vkus studentů. Stále více času tráví u počítače, na kterém se baví a zpracovávají své úkoly. Proto potřebují větší pracovní stůl, který pojme nejen počítač, ale i učebnice, sešity a další pomůcky. K tomu přibyla řada poliček a odkládacích ploch, navíc je potřeba přizpůsobit výšce studenta i pracovní židli a samozřejmě i postel, která je u dospívajících velmi oblíbeným kouskem nábytku.

Náš tip: pokud se nemůžete se svým potomkem za žádnou cenu shodnout a každý preferujete zcela odlišné vybavení, zkuste mu navrhnout, aby si sám vybral dekorace. Koberec, závěsy, povlečení a řada dalších drobností dokážou s interiérem doslova zázraky a pokoj o notný kus přiblíží jeho představě. Společně pak vyberete studentský nábytek tak, abyste všichni byli spokojení. V našem studiu navíc zdarma připravíme pro vašeho studenta 3D vizualizaci jeho pokoje tak, že ho výsledek doslova nadchne!

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.