Akční sleva až 10 000 Kč (10% na všechny studentské pokoje)

Studentské pokoje, studentský nábytek

studentské pokoje fotogalerie, studentský pokoj na míru, studentský nábytek ...

Studentský pokoj je místem, kde vaše dítě tráví daleko víc času než v dobách, kdy chodilo na základní školu. Student potřebuje klid, soukromí a dostatek prostoru pro všechny svoje často hodně různorodé aktivity. Jak skloubit tyto protichůdné požadavky do jednoho zajímavého a funkčního konceptu vám poradíme v nábytku Max. A nejen to! Dokážeme i vyhovět většině přání vašich dospívajících potomků a za zajímavé ceny nabídnout kvalitní studentský nábytek a netradiční řešení. Navrhneme a vyrobíme originální studentské pokoje, které poskytnou svému obyvateli přesně to, co od nich vyžaduje.

Fotogalerie vzorových sestav


Zobrazit kompletní fotogalerii

Není to tak dávno, co nastupoval do první třídy a najednou je z vyplašeného prvňáčka student. Má vlastní názor, vlastní vkus a také vlastní požadavky na zařízení svého teď už studentského pokoje. Nevyděste se jeho černobílým viděním světa, zkuste mu spolu s námi nabídnout řešení studentského pokoje, které bude zajímavým kompromisem mezi zdánlivě neslučitelnými světy dvou generací.


Zobrazit celý text

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy