Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Záruka kvality

Proč zakázkový nábytek na míru od společnosti NÁBYTEK MAX?

Společnost P.MAX patří v Rakousku mezi jednu z největších společností v oboru výroby nábytku na míru. Má několik desítek prodejen v Evropě a více než 55 let zkušeností s výrobou zakázkového nábytku. Spojuje záruku individuálního přizpůsobení nábytku a kvalitu technického zpracování.

Více o společnosti…

Vysoká kvalita

Využíváme pouze nejkvalitnější certifikované materiály a lamina od renomovaných evropských dodavatelů. Materiály i výrobní postupy splňují přísné evropské normy s ohledem na kvalitu a ekologii. Zaručují tak vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Příznivá cena

Nabízíme velmi příznivou cenu v kombinaci s vynikající kvalitou a možností zcela individuálního přizpůsobení. Na základě 3D návrhů je nábytek vyráběn prostřednictvím propracovaného systému počítačově řízené strojní výroby.

Záruka zdravotní nezávadnosti

Při výrobě nábytku důsledně dbáme na využívání zdravotně zcela nezávadných materiálů a výrobních postupů. Proto Vám můžeme zaručit stoprocentní zdravotní nezávadnost našeho nábytku.

Vždy něco navíc

ZDARMA Vám v rámci realizace vytvoříme 3D návrh, provedeme zaměření, nábytek dovezeme a zajistíme odbornou montáž. Veškerý nábytek na míru je vybaven moderním a vysoce kvalitním kováním BLUM s doživotní zárukou.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.