Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Kancelářský nábytek rychle a kvalitně

Každé podnikání vyžaduje vhodný nábytek. Někde je potřeba hodně šuplíků, jinde dostatek poliček a jiní zase potřebují rozložité a výškově nastavitelné stoly. Nábytek MAX nabízí precizní zpracování, rychlé dodání, montáž na místě, individuální barevné provedení i vkomponování speciálních požadavků. A co víc, poskytujeme nadstandardní kvalitu a chytrá řešení za cenu sériového nábytku.

Kancelář na míru, kancelářský nábytek, kancelářské potřeby, kancelářské skříně ...

Kancelářský nábytek musí vydržet

Dnes a denně se na něm pracuje, je tedy nadstandardně namáhán, musí mít barevnou stálost a odolat tak spoustě světel, chemických činidel při ošetřování nábytku, neustálému pohybu počítačových myší, monitorů, notebooků a spoustě dalších vlivů. Musí nabídnout také chytrá řešení, abychom neměli stůl plný kabelů, mohli si odkládat různé složky i drobnosti tak, abychom v nich snadno udrželi přehled.

Ergonomie, která pomáhá

V práci často trávíme spoustu času u psacího stolu, prosedíme celý den na židli a píšeme do počítače. To se posléze může projevit i na našem zdraví. Bolí nás za krkem, záda, zápěstí od práce s myší a může se vyskytnout i řada dalších nepříjemností způsobených dlouhodobě špatným držením těla. Naším cílem je, abychom ergonomickým pojetím nábytku takovýmto zlozvykům apriory zamezili a předešli řadě nepříjemných a bolestivých projevů těla způsobených sedavým zaměstnáním.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.