Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce května
sleva
25.000 Kč

Koupelnový nábytek, koupelny

Útulnost a elegance! Bez těchto dvou základních vlastností se moderní koupelna prostě neobejde. Dokážete si představit, že byste se každý den ráno i večer měli být v nevyhovující nebo nehezké koupelně? Je to pro vás naprosto nemyslitelné? Pro všechny, kdo si zakládají na příjemném interiéru a funkčním zařízení tu je koupelnový nábytek na míru MAX. Vyniká příjemnou údržbou, velikou variabilitou a originálním i funkčním řešením pro malé i velké prostory.

Koupelnové studio MAX, koupelna, koupelna na míru, koupelnový nábytek, koupelny fotogalerie...

Koupelnový nábytek s nápadem

Koupelna je místností, která podléhá módním trendům asi nejčastěji z celého bytu. Její renovace bývá náročná a špatně odvedená práce se obvykle majitelům vymstí, proto přestavbě věnují patřičnou pozornost a dopředu pečlivě zvažují, co kam umístí.

Uvědomili jste si někdy, že v koupelně kromě vany, sprchy, umyvadla a zrcadla bývá také spousta koupelnového nábytku?

Obvykle zařizování začíná skříňkami pod umyvadlo a policí na ručníky, prací prášky nebo třeba na šampony. Stále více lidí volí do své koupelny kompletní nábytkovou sestavu. A právě nábytek bývá tím prvním, co ve své současné koupelně může změnit a razantně tím proměnit její momentální charakter.

Barvy do koupelny nejprve v 3D návrhu

Koupelnový nábytek na míru vám nejprve představíme v 3D návrhu. Skříňky postavíme na své místo, ukážeme moderní nebo tradiční vybavení koupelny. Barvy zvolíme podle vašeho přání, dokonce je můžeme v průběhu návrhu i změnit, osvěžit, nebo naopak ztlumit, abyste si lépe dokázali představit, jak jen pouhá změna barvy dokáže proměnit celkový charakter interiéru. 

Koupelnový nábytek pro malé koupelny

Odborníci doporučují pro malé koupelny více otevřených skříněk, volné poličky a rohový nábytek. Subtilní nábytek koupelnu opticky provzdušní, odlehčí, malý prostor díky tomu nepůsobí přeplněně, přitom se do koupelny vejde vše potřebné. Velmi dobře se na otevřených policích uplatní různé košíčky na drobnosti, které mohou být i v barevně kontrastním provedení. Díky tomu vypadá vaše koupelna nejen uklizeně, ale navíc se na poličkách i lépe udržuje čistota.

Řešení pro prostorné koupelny

Koupelnový nábytek do větších prostor může být koncipován jako ucelená nábytková stěna, která přitom nepůsobí nijak mohutně. Naopak. Elegantní nábytkové řešení je zákazníky požadováno stále častěji, a to především do moderních koupelen, ve

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.