Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce června
sleva
25.000 Kč

Vyjádření klientů

Iva Šmídová

Dobrý den pane Hrubý, moc Vám děkuju za skříňku. Už dlouho mi nic neudělalo takovou radost, jako nábytek od Vás. Člověk se hned těší domů! Užijte si krásné léto a ať se Vám všechno daří!!!

Plešr D.

Dobrý den, děkuji za zhotovení stolu, jako jediní jste byli ochotni. Stůl vypadá náramně, disponuje danými parametry a stabilitou. Montáž proběhla dle plánu a bez komplikací. Máte u mne jen ty nejlepší reference.

Žoldákovi

Dobrý den, pane Švejcare, chtěla jsem Vám moc poděkovat za realizaci dětských pokojů. Nábytek je perfektní, moc se nám to líbí. A musím i říct, že druh dřeva, jak vybral syn, vypadá moc pěkně. Vše perfektní, kvalitní. Diody nad stolem mohu také jen doporučit. Mějte se krásně, ať se daří.

Jan Šoun

Dobrý den pane Hrubý, je to již 17 let, co jste nám udělal vy a vaše firma Nábytek MAX obrovskou radost a nainstalovali jste nám novou kuchyň na míru. Odvedli jste prvotřídní práci, po 17 letech vypadá kuchyň jako kdybyste jí postavili včera. Po 5ti letech jste nám ještě vyrobili na míru celou předsíňovou stěnu se speciálními vyšupovacímio dveřmi, vše na individuální míry na přání. Tato předsíň je všemi návštěvníky u nás obdivovaná a proto nemohu jinak, než vaší firmě Nábytek MAX udělat velkou poklonu a posílám všem, kteří si tyto řádky přečtou velké doporučení. Neváhejte, pokud budete potřebovat třebas skříňku, která vychází tak, že potřebujete dvířka pouhých 30 cm, tato firma vám je s úsměvem vyrobí. Pane Hrubý, přeji vám i vaší firmě mnoho úspěšných dalších let v podnikání a mnoho takových spokojených zákazníků, jakými jsme se stali i my - děkujeme vám!

Markéta Eichlerová

Dobrý den, již před devíti lety jsem využila poprvé služby celé Vaší firmy při zařizování našeho bytu. Nejprve jsem Vás oslovila z důvodu nábytku do dětských pokojů a nakonec z toho byl nábytek úplně co celého bytu včetně kuchyně. Od té doby vřele všem doporučuji služby Vaší firmy a také já jsem jich od té doby několikrát využila. Moc děkuji za vstřícný a profesionální přístup, který dosud není v naší republice samozřejmostí.

Kovácsovi

Vážený pane Švejcare, jménem svým i manželky Vám chci touto cestou poděkovat za kvalitní vyřízení naší zakázky od samého počátku od návrhu designu nábytku až po praktickou realizaci a konečnou montáž. Montéři byli skuteční profíci a veškeré práce provedli kvalitně a v souladu s našimi upřesněními na místě. Jsme spokojeni i s kvalitou a způsobem provedení z výroby. Přeji Vám i Vaší firmě mnoho úspěchu v budoucnu.

Alena Špičková

Dobrý den pane Švejcare, předně jsem Vám chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při tvoření návrhu předsíně. Také samotné dodání a montáž probíhala na jedničku. S nábytkem jsme moc spokojení.

Zdeněk Okáč

Perfektní servis od zaměření, přes zpracování nabídky až po samotnou montáž. S kvalitou nábytku na míru jsme nadmíru spokojeni i po roce používání.

Alena Kozlerová

Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!

R.Senovsky

Dobrý den pane Švejcar,
bez toho, ze bych byl pozadan o moji referenci o moji minule zkusenosti v jednani s personalem a firmou Nabytek Max mohu pouze s radosti konstatovat pro ty, kteri se teprve rozhoduji, ze doufam, ze najdou podobne zkusenosti jaka jsem mel moznost nasbirat ja sam. Se sluzbami a profesionalitou personalu zrovna tak s kvalitou a casove prislibenou dodavkou a instalaci nabytku jsem byl nejen spokojen, ale navic docela prijemne prekvapen. Vse probehlo presne jak bylo prislibeno, jednoduse nemel bych zadne zabrany tuto firmu nic nez kdykoliv a komukoliv vrele doporucit.
Za dlouha leta stravena v zahranici a zkusenostmi tam nasbiranymi, pracujic sam v podobnem odvetvi mohu si myslim toto vic jak dobre posoudit.
Personalu firmy Nabytek Max uprimne dekuji preji vse nejlepsi do budoucnosti.
R.Senovsky

Eva Štorkánová, Teplice

Vážený pane Hrubý,
sice s časovým odstupem, ale přesto bychom chtěli vyjádřit uznání za vynikající služby Vám i všem dalším pracovníkům, se kterými jsme se setkali. Jednání vždy probíhala ve velmi vstřícné atmosféře, všechny informace byly naprosto přesné a vše sjednané bylo beze zbytku dodrženo. Ocenit bychom chtěli i oba řemeslníky, kteří pokojík montovali. Neznáme bohužel jejich jména a asi nejsou přímo z vaší firmy, ale jejich pracovní nasazení i úroveň práce byly příkladné.
Ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný nový rok.
Za celou rodinu Eva Štorkánová, Teplice

Iveta Brányiková

Dobrý večer pane Švejcar,
ani jsem se Vám nestihla ozvat po té pondělní montáži. Všechno proběhlo bez problémů a stejně jako dětský pokoj, i zbylé pokoje vypadají moc hezky.
Děkuji Vám a předejte mou spokojenou reakci i majiteli firmy.

Miroslava Králíková

Krásný den přeji!!!!
Pane Ing., pokojíček dopadl výborně, chlapci byli vstřícní a bez problémů. (aspoň z mé strany).
Vím, že je to se zpožděním, ale mám ráda v práci i zpětnou vazbu. Střed vychýlení se volbou barev potlačil, což byl můj záměr.
S Vaší pomocí to dopadlo fakt dobře!
Díky a mějte se!!! Ať se Vám vše daří!!!

Pavel

Dobry den, Chtel jsem Vam jen podekovat za spolupraci a rici, ze panove byli moc sikovny! Fakturu jsem jiz zaplatil.
Musime se take jeste domluvit na tu kuchyni. Az zena bude v Praze, tak bychom se zastavili.

Jaroslav Kochaníček

Takže montáž dopadla velmi dobře, děkuji Vám i montérům.

Naše služby

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.