Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Obývací pokoje a obývací stěny na míru

Woow! Tak přesně to by mělo zaznít od každé návštěvy, která poprvé vstoupí do vašeho nového obývacího pokoje na míru od společnosti Max. Sotva nově příchozí spatří vaši obývací sestavu, měl si ihned uvědomit, že v tomto pokoji se snoubí kvalita, originalita, design i praktičnost. Sestavy zhotovené na zakázku a individuální řešení navíc interiéru dodají i příjemný pocit hřejivého domova.

Návrhy obývacích pokojů, obývací pokoje fotogalerie, obývací sestavy ...

Obývací pokoje jsou bezesporu centrem každého domova určeným pro odpočinek, zábavu, hru, práci, a především pro setkávání se s našimi přáteli a známými. Obývací pokoj je doslova vizitkou celého našeho bytu a mnohé vypovídá i o naší osobnosti. Je také nejnavštěvovanější místností, kam během našeho života zavítá řada milých ale i méně vítaných návštěv, kde pohostíme spoustu svých přátel a kde se především my sami musíme cítit dobře a pohodlně.

Obývací pokoje jako multifunkční místnosti

Než začnete zařizovat obývací pokoj, měli byste si pečlivě promyslet, co všechno od něj vlastně očekáváte. Měl by vám sloužit jen k trávení volného času? Nebo má plnit i funkci hostinského pokoje pro návštěvy, které u vás budou chtít čas od času přespat? Má mít v sobě integrovanou domácí pracovnu, nebo snad prostor i pro dětské hry? Je nám naprosto jasné, že jinak bude koncipována místnost pro bezdětný pár a jinak pro rodinu s malými dětmi. Úplně jiné požadavky má také sběratel nebo třeba hudební labužník, který si nejspíš zařídí obývací pokoj v duchu audiostudia.

Obývací pokoje a stěny na míru

Jak bude vypadat obývací pokoj s množstvím úložného prostoru a jak by místnost vypadala v minimalistickém provedení, tmavý nebo světlý nábytek? To jsou již konkrétní otázky, na které díky našemu 3D návrhu dostanete zcela jasnou odpověď. Obývací pokoje a stěny MAX mohou mít velkou škálu barev, tvarů i řešení.

Máte-li o svém obývacím pokoji přesnou představu, nebo naopak podle vás skýtá jeho zařizování neřešitelný problém, svěřte se našim odborníkům. Poradíme, navrhneme a zpracujeme optimální řešení pro váš domov. Nechte se také inspirovat v naší fotogalerii, kde naleznete hned několik vzorových sestav. Nebojte se ani plastičnosti, nábytek na míru nám dovoluje maximálně využít hru světel, barev, tvarů, nejrůznějších nik a podobně. Dodejte svému obývacímu pokoji novou tvář, kterou budou všechny návštěvy obdivovat.

Hra světel v obývacím pokoji

V řadě českých obývacích pokojů je poměrně palčivým problémem nedostatek světla. Na vině bývají většinou nedostatečně velká okna. Přitom stačí tak málo. Prostor lze zesvětlit výběrem vhodné barvy nábytku a potahů, svoji velkou roli zde hraje i výběr podlahové krytiny, závěsů, barva zdí a samozřejmě dostatek doplňkových světel v prostoru. Za pomocí 3D návrhu vám snadno ukážeme, jak lze prozářit i váš obývací pokoj. Někdy stačí jen opravdu drobné změny, aby se z původně nepříliš světlé místnosti rázem stal vzdušný a prosvětlený pokoj, kde bude radost odpočívat.

Obývací stěny, které odolají i dětem

Dokud nemáte vlastní děti, možná si ani neuvědomíte, jak moc dají malí potomci interiéru vašeho domova zabrat. Otisky všetečných prstíků jsou tou nejmenší stopou, kterou po sobě děti zanechají. Počítejte s tím, že batolata rády vyzkouší kvalitu pantů, kdy donekonečna otevírají a zavírají skříňky, kávovou lžičkou otestují pevnost konferenčního stolku a čokoláda bude jasným důkazem omyvatelnosti sedacího nábytku. Nicméně i v domácnosti dospělých se nějaká ta nehoda nejen s červeným vínem občas přihodí, proto je potřeba dopředu myslet na kvalitní a praktický nábytek.

Obývací pokoje a doplňky patří k sobě

V obývacím pokoji obvykle nesmí chybět řada drobností, které utváří celkový dojem a navíc příjemně zútulňují prostor. Mohu to být například stolky s květinami, skříňky plné knih, fotografie na stěnách nebo vystavené suvenýry z cest. Pro někoho jiného jsou zase zajímavým bytovým doplňkem například designové audio/video sestavy, pro které dokážeme navrhnout praktický TV a HiFi stolek, který podtrhne jejich zajímavý vzhled a navíc i umocní skvělý zvuk či obraz.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.