Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Ložnice nejen pro klidný a zdravý spánek

Je úplně jedno jestli je váš den rušný, dlouhý, příjemný nebo se nekonečně vleče, večer co večer si nakonec řada z nás řekne, že se už těší do postele. Spokojeně se zachumlá do peřin, zavře oči a nechá si něco krásného zdát. Napadlo vás někdy, že ložnici strávíme třetinu života? Už jen proto by ložnice měla působit klidným a harmonickým dojmem. Ložnice na míru značky MAX se přizpůsobí všem vašim požadavkům, nabízí kvalitní materiály, dlouhou životnost, moderní design a kreativní využití prostoru

Ložnice na míru, nábytek do ložnice, ložní prádlo, zdravý spánek, ložnice fotogalerie ...

Místo jen pro vás

Ložnice je tím nejintimnějším místem vašeho domova, běžné návštěvy si do ní obvykle nevodíme a je jen málokdo, kdo ji spatří. Přesto nebo právě proto bychom si měli dát tu práci a zařídit si ji do puntíku podle svých přání i potřeb. Přesně tohle vám nabízí nábytek na míru značky MAX. Ložnice by se měla stát vaším oblíbeným pokojem určeným pro relaxaci, spánek i odpočinek a také pro chvíle partnerské intimity.

Ložnice na míru pro všechny generace

Jedinečný koncept, kreativní řešení, možná i méně praktické, ale nevšední a neokoukané, takové bývají požadavky mladých zákazníků. Mladí a svobodní lidé obvykle nemívají zvlášť velké nároky na úložné prostory, v ložnici preferují především moderní design a barevně odpovídající řešení. A to vše jim také nábytek na míru dokáže nabídnout.

Jakmile se do rodiny narodí první dítě, rázem je zapotřebí přidat úložné prostory, najít místo pro postýlku, přebalovací pult a vyplnit další skulinky ložnice tím, že se do nich přidělají nejrůznější poličky, skříňky nebo osvětlení, které neruší rodiče ani miminko v jeho spánku. Opět se hodí mít vhodně zpracovaný koncept a spolehnout se na zpracování ložnice na míru, která se vám ve všem přizpůsobí.

Starší generace pro změnu potřebuje do ložnice promítnout svoje vlastní nároky. Vyšší postel, pro lepší vstávání, nižší poličky pro snadnější úklid, tlumenější barvy pro příjemnější relaxaci a vyřešit řadu dalších individuálních potřeb. Nábytek na míru MAX dokáže najít řešení pro každou generaci i pro každý prostor.

Nábytek do ložnice musí být hlavně zdravý

Možná jste to ani netušili, ale na našem trhu existuje řada levného a nekvalitního nábytku, který je doslova zdraví škodlivý. Z takového nábytku se často vylučují formaldehydy, které jsou nejen nepříjemně cítit, ale současně i poškozují naše zdraví. Nábytek do ložnice by tedy měl být nejen pěkný, ale také kvalitní a tím pádem i zdravý. Budeme-li investovat svůj čas do výběru vhodného zařízení ložnice nyní, určitě se nám to vrátí nejen v podobě příjemného odpočinku, ale i na zdraví a kvalitním životě. Jen kvalitně odpočatý člověk může být šťastný a úspěšný.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.