Akční sleva až 15 000 Kč (10% na všechny ložnice)

Ložnice nejen pro klidný a zdravý spánek

ložnice na míru, nábytek do ložnice, ložní prádlo, zdravý spánek, ložnice fotogalerie ...

Je úplně jedno jestli je váš den rušný, dlouhý, příjemný nebo se nekonečně vleče, večer co večer si nakonec řada z nás řekne, že se už těší do postele. Spokojeně se zachumlá do peřin, zavře oči a nechá si něco krásného zdát. Napadlo vás někdy, že ložnici strávíme třetinu života? Už jen proto by ložnice měla působit klidným a harmonickým dojmem. Ložnice na míru značky MAX se přizpůsobí všem vašim požadavkům, nabízí kvalitní materiály, dlouhou životnost, moderní design a kreativní využití prostoru

Fotogalerie vzorových sestav


Zobrazit kompletní fotogalerii

Místo jen pro vás

Ložnice je tím nejintimnějším místem vašeho domova, běžné návštěvy si do ní obvykle nevodíme a je jen málokdo, kdo ji spatří. Přesto nebo právě proto bychom si měli dát tu práci a zařídit si ji do puntíku podle svých přání i potřeb. Přesně tohle vám nabízí nábytek na míru značky MAX. Ložnice by se měla stát vaším oblíbeným pokojem určeným pro relaxaci, spánek i odpočinek a také pro chvíle partnerské intimity.


Zobrazit celý text

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy