Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

O společnosti

Tradiční rakouský nábytek P.MAX

Nábytek MAX je výhradním zastoupením rakouské společnosti P.MAX již od roku 1999. V Rakousku patří mezi jednu z největších společností v oboru výroby nábytku na míru. V současné době má více než tři desítky prodejen v Evropě. Společnost P.MAX působí v oboru výroby nábytku již více než 55 let.

Celkovou koncepcí společnosti P.MAX je výroba nábytku na míru v té nejvyšší kvalitě, a to jak materiálu, tak technického zpracování. Přesto jsou ceny nábytku často srovnatelné s cenami nábytku sériové výroby.

Zakázkový nábytek MAX

Individuální řešení nábytku pro každý prostor

V našem interiérovém studiu v Praze nabízíme našim zákazníkům profesionální služby v oblasti návrhu a výroby nábytku na míru. V rámci diskuse o optimálním řešení pro Vás bezplatně vytvoříme 3D návrh, který respektuje daný prostor, Vaše individuální požadavky a cíle využití.

Je za námi již 20 let zkušeností s tvorbou nábytku do celého bytu: kuchyně, koupelnový nábytek, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, pracovny, vestavné skříně. Naši spokojení zákazníci Vám mohou dosvědčit, že dokážeme navrhnout a vyrobit nábytek i pro zcela atypický prostor.


Filozofií našeho studia je vnímat pocit z místa, kde žijete od sebemenších detailů k harmonickému celku. Vždyť ve svém obydlí trávíte ty nejlepší chvíle života.

S výběrem správného typu materiálu nebo vhodným řešením přímo pro vás, Vám velmi rád poradí náš profesionální personál. Ten je tvořen jen opravdovými odborníky v oblastech interiérů a nábytku na míru. Neváhejte tedy a s důvěrou se na nás obraťte nebo si přijďte pro inspiraci nebo radu do našeho interiérového studia v Praze.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.