Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Matrace TEMPUR, polštáře, rošty, postele...

Výrobky tempur zmírňují Vaše potíže se zády, šíjí a klouby

Matrace Tempur

Jedinečné vlastnosti matrací a polštářů TEMPUR, zmírňujících tlak, nejen umožňují maximálně pohodlný spánek, ale také zaručují pomoc při zmírňování potíží se zády, krční páteří, bolavými klouby a při zmírňování oběhových problémů.

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávná matrace může tyto problémy zhoršit, pokud je příliš tvrdá nebo příliš měkká.

Více informací o matracích, polštářích atd. naleznete v PDF katalogu TEMPUR.

Matrace Tempur

Výrobky Tempur zmírňují tlak tam, kde potřebujete

Problémy se zády, šíjí a klouby mohou být způsobené nevhodnou oporou, nesprávnou polohou a tlakem. TEMPUR poskytuje patřičnou oporu a zmírňuje tlak po celém povrchu Vašeho těla, čímž pomáhá těmto problémům předcházet a zmírňovat je.

Materiál Tempur®

TEMPUR je tlak zmírňující materiál o hustotě 85 kg/m3, citlivý na teplotu, který se formuje podle tvaru Vašeho těla a poskytuje bezkonkurenční oporu a pohodlí. Vlastnosti TEMPURu byly původně vyvinuty NASA a je klinicky prokázáno, že zmírňují bolest a zlepšují kvalitu spánku.


Výrobky Tempur poskytují celému tělu oporu

Matrace TEMPUR se tvaruje přesně podle obrysů a polohy Vašeho těla, čímž poskytuje Vaší šíji, zádům, ramenům a nohám náležitou oporu, kterou potřebují. Celé Vaše tělo se nachází ve správné anatomické poloze a umožňuje, aby Vaše páteř byla v nejlepší přirozené poloze během Vašeho spánku. Tlak je rovnoměrně rozložen po celé kontaktní ploše mezi Vaším tělem a matrací. Při použití s polštářem TEMPUR je dosaženo dokonalého zmírnění tlaku, protože jeho anatomicky správný tvar poskytuje krční páteři pohodlnou a náležitou oporu.

Vaše páteř a klouby spočívají v přirozených polohách

Tělesné nepohodlí, bolest a ztuhlost mohou být často přičítány nesprávným nebo nepřirozeným polohám ve spánku. Nejdůležitějším úkolem matrace je přizpůsobit se tělu, a nikoliv naopak. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora šíje. Když spíte na matraci TEMPUR, Vaše páteř a klouby spočívají ve svých přirozených polohách. Uvolněním svalů a nervů spíte klidněji. Důležitá je vhodná opora a přirozené zakřivení krční a bederní páteře.

Matrace Tempur

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.