Akční sleva až 10 000 Kč (10% na všechny předsíně)

Předsíně, předsíňové stěny na míru

předsíňový nábytek, předsíně fotogalerie, předsíně na míru, fotogalerie předsíní ...

První dojem rozhoduje, a to nejen u lidí, ale i u jejich domovů. A předsíň je tím prvním, co příchozí návštěva z našeho domova vidí a intenzivně vnímá. Pusté a prázdné prostory na návštěvu nejspíš ten nejlepší dojem neudělají, zato kvalitní a účelně vybavená předsíňová stěna na míru dokáže rázem přeměnit vstupní místnost na útulný prostor. Nábytek MAX nabízí řadu koncepčně promyšlených řešení, velké množství úložných prostor a kvalitní materiály, které vydrží i nějaký ten nechtěný šrám od deštníku či aktovky našeho školáka.

Fotogalerie vzorových sestav


Zobrazit kompletní fotogalerii

Předsíňové stěny na míru

Mít tak kam dát všechny ty boty, deštníky, tašky, kabelky, čepice, šály a samozřejmě i bundy či kabáty... a k tomu pokaždé najít svoje klíče a už vůbec se nerozčilovat při každodenním hledání lžíce na boty, která se zase v šuplíku propadla až úplně dolů... Poznáváte některý z vyjmenovaných požadavků na šikovně navrženou předsíň? Řešíte podobné problémy? Pak je možná nejvyšší čas i svoji předsíň přeměnit v pohodlné místo, které je nejen čistě účelné, ale také designově zajímavé.


Zobrazit celý text

Máte zájem o konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 100 080, e-mailem info@nabytek-max.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy