Zakázkový nábytek na míru, Praha | Nábytek MAX

Do konce července
sleva
25.000 Kč

Předsíně, předsíňové stěny na míru

První dojem rozhoduje, a to nejen u lidí, ale i u jejich domovů. A předsíň je tím prvním, co příchozí návštěva z našeho domova vidí a intenzivně vnímá. Pusté a prázdné prostory na návštěvu nejspíš ten nejlepší dojem neudělají, zato kvalitní a účelně vybavená předsíňová stěna na míru dokáže rázem přeměnit vstupní místnost na útulný prostor. Nábytek MAX nabízí řadu koncepčně promyšlených řešení, velké množství úložných prostor a kvalitní materiály, které vydrží i nějaký ten nechtěný šrám od deštníku či aktovky našeho školáka.

Předsíňový nábytek, předsíně fotogalerie, předsíně na míru, fotogalerie předsíní ...

Předsíňové stěny na míru

Mít tak kam dát všechny ty boty, deštníky, tašky, kabelky, čepice, šály a samozřejmě i bundy či kabáty... a k tomu pokaždé najít svoje klíče a už vůbec se nerozčilovat při každodenním hledání lžíce na boty, která se zase v šuplíku propadla až úplně dolů... Poznáváte některý z vyjmenovaných požadavků na šikovně navrženou předsíň? Řešíte podobné problémy? Pak je možná nejvyšší čas i svoji předsíň přeměnit v pohodlné místo, které je nejen čistě účelné, ale také designově zajímavé.

Předsíňové stěny na míru dokáží vykouzlit i v malém prostoru řadu úložných míst, opticky místnost zvětšit, zmenšit, zesvětlit a především zvelebit. Věděli jste, že stačí vybrat jen o pár odstínů jiný barevný tón nábytku a rázem se změní celkový charakter místnosti? Nebo jinak vymalovat či vytapetovat a rázem máte místnost v úplně jinou, novou a neokoukanou.

Předsíně pro náročné

Předsíně můžete mít ve zcela jednoduchém provedení, nebo naopak ve velmi náročném a kvalitním designu, které vás i každou návštěvu na první pohled doslova uchvátí.

Množství polic, šuplíků, botníků, vestavných skříní a skříněk či jiných odkládacích prostor na drobnosti si pak určíte sami. V nábytku na míru MAX vám pak už jen poradíme, jak vše vyřešit co možná nejelegantněji a nejpraktičtěji. Navrhneme různé tipy, triky a nápady, které se v naší praxi osvědčily a námi zhotovovaným předsíním prostě sluší.

Naše služby

Na Vaší spokojenosti záleží

Neváhejte se na nás obrátit

Prodejna a studio

Nábytek MAX
Radlická 3301/68
150 00 Praha 5

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So - Ne: ZAVŘENO
Po tel. dohodě možno i jindy.

Kontaktní údaje

Tel.: 257 310 032
Mail: info@nabytek-max.cz

Možnost parkování přímo v objektu.

Zastávka TRAM (7, 21) Křížová je přímo před prodejnou.