Kuchyně fotogalerie, kuchyně, kuchyňské studio, návrhy kuchyní

Přemýšlíte o nové kuchyni? Pak stejně jako mnoho dalších stojíte před otázkou, zda volit sektorová řešení, nebo kuchyně na míru. Oblíbené zaklínadlo „obě řešení mají svá pro a proti“ v tomto případě naštěstí neplatí, protože kuchyně na míru vedou téměř v každém ohledu.

Aktuální trendy vrací kuchyním status společenské místnosti. Nejde tedy jen o pouhé vaření, ale o kontakt s rodinou a přáteli, o příjemné trávení volného času. Z funkční místnosti se stalo místo k setkávání. Proto je vhodné do nové kuchyně promítnout svou osobnost a jedinečnost, podobně, jako při zařizování společenských prostor.

Kuchyně, která se vám přizpůsobí

Kuchyně na míru jsou navrženy s ohledem na konkrétní dispozice prostoru a specifické požadavky zákazníka. Častým problémem sektorových řešení je např. výška, ve které jsou umístěny skříňky, police či pracovní deska. Výsledkem práce ve výškově nevyhovující kuchyni pak mohou být bolesti zad, které nám kromě zdravotních problémů berou chuť do vaření. Naproti tomu kuchyně na míru jsou projektovány s ohledem na váš vzrůst, tedy tak, aby všechny funkční prvky byly snadno a pohodlně dostupné.

Stejně tak se může stát, že prostor pro kuchyň je nějakým způsobem omezen, např. zkosenou stěnou v podkroví, výklenkem, blízkostí dveří apod. Zatímco sektorovou kuchyň budete „ohýbat“ těžko, kuchyně navržená zkušeným designérem padne do prostoru jako ulitá.

Spotřebiče na dosah a vaření jde pěkně od ruky

Dalším plusem pro kuchyně na míru je možnost individuální volby tvarů a materiálů. Nemusíte tedy stávající interiér přizpůsobovat kuchyni, naopak, kuchyň přizpůsobíte interiéru. Profesionální kuchyňské studio nabídne širokou paletu materiálů, a to jak pro kuchyňské desky, tak pro dvířka skříněk, zásuvek apod.

Úložné prostory, skříňky, police, výklenky - to vše přesně podle vašich představ. Spotřebiče a nádobí tak budete mít vždy po ruce. Efektivní uspořádání zajistí pohodlné vaření bez zbytečných prostojů. Nabídka kvalitních, značkových a designově promyšlených spotřebičů je v každém profesionálním kuchyňském studiu samozřejmostí.

A jsou tu i další hlediska, která je třeba brát při návrhu v potaz. Dobrého designéra, který bude projektovat vaše představy do ideální kuchyně, bude zajímat počet členů domácnosti, váš životní rytmus, dokonce i to, jestli jste pravák, nebo levák.

3D návrhy kuchyní vám ulehčí výběr

Před tím, než utratíte jedinou korunu, před tím, než bude utažen první šroubek, vám profesionální kuchyňské studio zdarma zpracuje 3D návrh kuchyně. 3D návrhy dovolují dokonale sladit materiály i barvy a doladit design tak, aby kuchyně perfektně zapadla do stávajících prostor. Při vytváření návrhu popusťte uzdu své fantazii a nenechte se ovlivnit stávající kuchyní, na monitoru počítače si můžete za asistence designéra dovolit téměř cokoliv.

A cena? Právě díky možnosti individuální volby materiálů a rozměrů je možné cenu perfektní kuchyně na míru snadno přiblížit ceně sektorových řešení. Bonusem je vyšší kvalita, neotřelý design a především splnění vašich představ a snů.