Skříně na míru, vestavné skříně, vestavěné skříně fotogalerie

Efektivní řešení úložných prostor si žádá pečlivý výběr nábytku. Moderní doba klade vysoké nároky na kapacity úložného prostoru a každý z nás stál před skříní naplněnou až po okraj. Drahé nákupy dalších běžných skříní problém neřeší a navíc rozdílné kusy nábytku kazí vzhled vašeho domova. Myslíte si, že neexistuje řešení? Přesvědčíme vás o opaku!

Jsou tu totiž vestavěné skříně, nábytkový hit posledních let. Moderní technologie a materiály dovolují výrobu vestavěných skříní s přesností na několik milimetrů. V případě nákupu běžných řadových skříní je šance, že se trefíte přesně do požadovaných rozměrů, v podstatě nulová.

Naproti tomu investice do vestavěné skříně zaručí, že stačí ukázat na zvolený prostor a profesionální nábytkové studio jej beze zbytku vyplní skříní na míru přesně podle vašich požadavků. Skříně na míru mohou pokrýt celou stěnu, roh pokoje, připravený výklenek či podkroví. Pro vestavěné skříně není překážkou ani zkosená nebo nerovná zeď.

Design, materiál i barva vestavěné skříně podle vašich představ

Skříně na míru vám umožní individuální volbu materiálu a barev. Zatímco běžná skříň může působit doslova jako „pěst na oko“, vestavěná skříň dokonale splyne s interiérem. Klíčovým prvkem designu vestavěné skříně jsou dveře. Právě proto je na dveře kladen speciálních důraz zrcadlící se především v širokém sortimentu výplní. Vestavěná skříň tedy nemusí být jen praktickým vybavením bytu, může se také stát vyjádřením individuality a originality domova.

Dveřmi vestavěná skříň pochopitelně nekončí. Navrhnout si můžete i vnitřní uspořádání. Vnitřní část vestavěné skříně není jen součet volných polic. Je to funkční celek doladěný do posledního detailu. Potřebujete spíše velké množství malých poliček na nejrůznější drobnosti, nebo naopak rozměrnou šatní skříň na obleky? Hodil by se vám držák na vysavač a výsuvná police? Fantazii se meze nekladou, nabídka ukládacích prvků i doplňků je široká.

3D návrhy vestavěných skříní

Profesionální nábytkové studio vám před samotnou realizací zdarma připraví 3D návrh vestavěné skříně. Nejen, že si díky tomu můžete prohlédnout výsledek předem, ale máte možnost doladit detaily a docílit optimálního řešení. Tento postup vás navíc nestojí ani korunu.

Takže si to shrňme: skříně na míru, které vyplní prostor do posledního milimetru, široká nabídka materiálů a barev, sladění vzhledu skříně s designem interiéru a k tomu 3D návrhy zdarma. Nabídne vám podobné možnosti běžný řadový nábytek?